top of page

O NÁS

Společnost Insight Projects vznikla v roce 2017, ale realizační tým navazuje na více než dvanáctiletou tradici mateřské společnost Insight Home, a.s. – předního dodavatele chytrého bydlení pro rozsáhlé nemovitosti a automatizaci budov.

Od počátku svého působení získala jedinečné zkušenosti a reference díky spolupráci s klienty – soukromými investory, předními architektonickými ateliéry, developery, stavebními a technologickými firmami a dodavatelskými společnostmi.

o-nas-top.png

Tým

​Naší největší konkurenční výhodou je tým špičkových projektantů a projektových manažerů, Jsme v podstatě jediná projekční kancelář, která má certifikované projektanty pro systémy AMX, CRESTRON, LUTRON, WAGO, KNX a Foxtrot. 

Klíčovou součástí naší projekční činností je také koordinace s ostatními profesemi. Dlouhodobě spolupracujeme s předními projektanty a dodavateli TZB a ZTI s tím, že díky této spolupráci jsme schopni klientovi nabídnou nejen komplexní projekci, ale také naprosto bezproblémovou a spolehlivou dodávku. 

Proč do toho jít s námi

1

Náš tým má za sebou více než dvanáct let zkušeností s pokročilými řešeními pro rodinné domy a průmysl

2

Spolupracujeme
s těmi nejlepšími partnery
a výrobci v jednotlivých oborech

3

Jsme fandové ekologie

a získávání elektrické energie pomocí fotovoltaických systémů a obnovitelných zdrojů

4

Máme více než 50 špičkových techniků a projektových manažerů v oblasti silnoproudu, slaboproudu, EZS, CCTV, EPS a MaR.

o-nas-ih.png

Insight Home a.s.

Mateřská společnost

Naše mateřská společnost je leaderem v oblasti automatizace budov a chytrých domácností

 

Od počátku svého působení získala jedinečné zkušenosti a reference díky spolupráci s klienty – soukromými investory, předními architektonickými ateliéry, developery, stavebními a technologickými firmami a dodavatelskými společnostmi.

nej-100.png

Insight Home a. s. bylo mezi

českými 100 Nej v letech 2015,

2016, 2017, 2018, 2019 a 2020

Form
bottom of page